Oslavili jsme výročí deseti let vzniku Dětského domova v Unhošti

Ve čtvrtek 6. 12. 2018 proběhl v kinosále města Unhoště slavnostní večer k výročí deseti let od vzniku dětského domova v Unhošti.

V sále se tísnilo více než sto diváků, přišli bývalí zaměstnanci i děti, které prošly dětským domovem, stejně jako hostitelské a pěstounské rodiny, paní učitelky ze základních škol, sociální pracovnice a další.

Je třeba zmínit, že pozvání přijal radní středočeského kraje pro oblast bezpečnosti a zdravotnictví pan JUDr. Robert Bezděk CsC., nechyběla ani starostka města paní Ing. Iveta Koulová a zástupci sponzorů a dalších spolupracujících organizací.

Celý, bezmála dvouhodinový, program uváděl pan Petr Jančařík a nutno říci, že naprosto profesionálně a zároveň i velmi lidsky. Na pódiu se střídaly děti z dětského domova s největšími hvězdami české popové i rockové scény, moderátor ke každému z nich dokázal říci něco zajímavého a občas pozval na scénu i někoho z diváků.

V závěru předala paní PhDr. Blanka Dvořáková řediteli dětského domova šek na 10 tisíc Kč za Nadační fond Slunce pro všechny a pak už byl čas na květiny pro ni a paní Kateřinu Adámkovou, která měla organizaci celé akce na svých bedrech.

V uplném finiši přijel obrovský jahodový dort a sbor zazpíval poslední písničku. Děkuji všem, kteří se akce zúčastnili za to, že vytvořili naprosto úžasnou atmosféru a stejný dík patří i všem mým kolegyním, kolegům i dětem za úsilí, snahu, invenci a přístup k přípravě našeho výročí!

Ještě děkuji pánům Jiřímu Skálovi a Janu Borůvkovi, kteří nám poskytli zcela nezištně fotografie, které pořídili na této akci a souhlasili s jejich publikováním!