Malování v dětském domově

V polovině měsíce dubna se zopakovala velká akce kulový blesk, kdy nám skupina pětadvaceti profesionálů vymalovala chodby a společné prostory rodinek v našem dětském domově. Nezdá se to možné, ale opravdu během jednoho dne bylo nejen krásně vybíleno, ale i uklizeno tak, že by nikdo nepoznal, co se tu odehrávalo!

Poděkování patří paní Lucii Dolfi, kastelánce z Jindřišské věže v Praze:  „S Dětským domovem spolupracujeme několik roků. Podobná akce proběhla v Unhošti před třemi lety. Protože bylo na čase opět vymalovat, i tentokrát jsme spojili síly s Cechem malířů, tapetářů a lakýrníků a skupinou pod vedením Jana Zemana. Zapojili se pomocníci z řad profesionálů i učňů ze Střední odborné školy Jarov. Za podpory firmy Barvy a Laky Hostivař jsme mohli uspořádat i tentokrát celodenní malování. Naše společnost podporuje i další charitativní projekty zaměřené na děti. Spolupracovali jsme například s Fondem ohrožených dětí Klokánek, SOS dětskými vesničkami, s projektem Hvězdy dětem nebo Nedoklubkem. Dětský domov v Unhošti je naše srdcovka. Děkujeme proto všem, kteří se i letos zapojili a věříme, že s námi budou pomáhat i nadále.“ 

Materiální zajištění bylo možné díky sponzorské podpoře firmy Barvy a laky Hostivař – ta dodala všechny barvy a další potřebné vybavení a ruce k dílu pak přiložili profesionálové z Cechu malířů, tapetářů a lakýrníků a parta vedená panem Janem Zemanem. Odvedli úžasnou práci a jedinou odměnou jim bylo naše poděkování a výborný buřtguláš naší paní kuchařky:-)

 

 

Fotogalerie

malování 1
malování 2
malování 3
malování 4
malování 5