Dražba kalendáře na vrcholné kulturistické akci – EVLS PRAGUE PRO 2022

Mezi naše podporovatele se druhým rokem řadí také společnost EVLS FITNESS s.r.o., která je promotérem největších kulturistických závodů v Evropě – EVLS PRAGUE.

EVLS PRAGUE vzniklo v roce 2012 a ihned se zařadilo mezi největší světové soutěže, po celém světě jde o renomovanou a respektovanou značku. EVLS pořádá soutěže federace NPC, která je nejprestižnější federací kulturistického světa, její součástí je i Mr. Olympia, bezesporu největší závod na naší planetě, takové mistrovství světa v kulturistice.

EVLS PRAGUE letos oslavilo desáté výročí pořádáním dvou akcí. Tou první byla v srpnovém termínu EVLS PRAGUE AMATEUR, kde se amatérští závodníci ucházeli o tzv. PRO CARD, která zajišťuje možnost postupu mezi profesionály IFBB PRO League. A právě závody profesionálů se konaly v říjnu, konkrétně 29.10.2022, hostily je prostory luxusního hotelu Hilton Prague a jako každý rok bylo EVLS PRAGUE PRO nejlepší soutěží v Evropě.

Součástí oslav desátého výročí bylo také vydání kalendáře, součástí kterého jsou momentky těch nejlepších závodníků, kteří během let stály na pódiu EVLS. To vše v podání světoznámého fotografa Josefa Adlta, který se stal patronem kalendáře a také ho symbolicky pokřtil za účasti ředitele EVLS Adama Kindla a obchodního a produkčního ředitele EVLS Petra Pika.

No a co bylo s pokřtěným kalendářem dál?

EVLS PRAGUE se rozhodlo právě tento výtisk dražit a výtěžek následně věnovat našemu domovu!   

A tak byly pozváni na podium naše děti i s paní vychovatelkou a po krátkém představení začala dražba, které se mohlo účastnit všech zhruba 1 000 návštěvníků akce. Vyvolávací cena 2 000 Kč byla ihned minulostí a po několika přihozeních, které obstaral např. hlavní rozhodčí Steve Weinberger z New Yorku nebo moderátor akce Michal Dusík, se cena rychle vyšplhala na 50 000 Kč, poté ještě přišla nabídka 60 000 Kč, která vedla k vítězné hodnotě 75 000 Kč!

EVLS PRAGUE proto o tuto částku navýšilo letošní podporu Dětského domova v Unhošti…

Více můžete zjistit zde:

Chtěli bychom poděkovat panu Adamu Kindlovi, který vše s velkým zaujetím a odhodláním zorganizoval a prosadil. Nesmírně si této obrovské pomoci vážíme!

Fotogalerie

evls děti2
IMG_0002